Teslimat ve İade

TESLİMAT VE İADE

Teslimat Yöntemi

Sipariş verirken teslimat için izin verdiğimiz zaman, teslimatı gerçekleştirebileceğimiz zamana göre %100 oranında toleranslıdır.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Siparişleriniz sitede kargo tarihi olarak belirtilen tarihte kargoya verilmektedir. Kargoya verildiğinde belirtilen e-posta adresine bir bilgilendirme maili gelmektedir.

İade Yöntemi

Bu konu ile ilgili “Nasıl Çalışır?” bölümü ile Kiralama Sözleşmesi’nden bilgi alabilirsiniz.

Kiraladığınız siparişinizi iptal etmek isterseniz, ürününüzü 1 iş günü içerisinde iptal edebilirsiniz. Bu süreden daha geç vazgeçilmesi durumunda para iadesi talep etme hakkı yoktur.

İptal ettiğiniz siparişin ücret iade süreci, ürün bize ulaştığı andan itibaren 2 iş günü içinde tamamlanarak, süreç çalıştığınız bankaya aktarılır. İlgili ödemenin hesabınıza geçmesi, bankanıza bağlı olarak değişebilir.

Kiralanan ürünün hasarlarının iade sonrasında tespiti halinde; bu hasarların giderilmesi için gerekli olan tutar, şirketimiz tarafından belirlenecek ve kiralayan tamirat/tadilat masraflarından sorumlu olacaktır.

Ürünün iade tarihinde iade edilmemesi halinde; kiralayan kişiler ürün satış bedelinin %20’si kadar tutarında günlük cezai şart bedelini ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

Ürünün iade tarihinden 5 günden fazla gecikme ile teslim edilmesi veya hiç teslim edilmemesi halinde; şirketimiz kiracı aleyhine suç duyurusunda bulunma ve tazminat talep etme hakkına sahip olacaktır.