Hakkımızda

Her kadın, özel gününde kendini iyi hissetmek ve unutulmaz bir an yaşamak ister. Bunu başarmanın yolu ise hayalindeki elbiseyi giymekten geçer.

My Rental Dress’in başlattığı kiralık elbise devrimiyle bu hayale kavuşmak artık çok kolay!

Özel gün kıyafeti seçmek zorlu bir süreçtir. Bazen günler, haftalar, hatta aylarca mağaza mağaza gezsek de yine de istediğimiz elbiseyle karşılaşamıyoruz. Mağazalarda bir şey bulamayıp özel dikim için terzilere gittiğimizde ise istenmeyen sürprizlerle karşılaşabiliyoruz. Sonucun istediğimiz gibi çıkmaması, son günde elimize ulaşan elbisenin hayallerimizden çok uzak olması, tonlarca para vermemize rağmen giymek istemediğimiz elbiseler ve başka seçeneğimiz olmadığı için giyip mutsuz olduklarımız…

Kim kendisi için özel olan bir günün öncesinde bunları yaşayıp stres olmak ister ki?

Üstelik bu kadar zaman ve para harcadığımız elbiseleri ancak bir ya da iki kez giyebiliyoruz. Nitekim moda trendleri değiştikçe tarzlar, kumaşlar ve renkler de değişiyor. Yüksek meblağlar ödediğimiz elbiseler, kısa zaman içinde demode oluyor. Gün geçtikçe bakımı ve muhafazası zorlaşıyor. Bir süre sonra ise dolabın derinliklerinde eskiyip unutuluyor.

My Rental Dress, işte tam olarak bu tatsız tecrübelere son vermek için var!

Satın almanın ve diktirmenin ne kadar uğraştırıcı ve maliyetli olduğunun farkındayız. Mağazalarda beğendiğiniz ürünlerin yüksek fiyatlarını görünce yaşadığınız şaşkınlığı, terzilerde yaşadığınız hayal kırıklıklarını, dolabınızda eskiyen ve size bir sürü paraya mâl olmuş elbiseleri görünce hissettiğiniz sıkıntıyı biliyoruz.

Hayalinizdeki o güzel günü yaşamak bu kadar zor olmamalı!

My Rental Dress olarak tüm isteklerinize cevap verebilmek ve özel gününüzde mutlu olmanıza yardım etmek için harekete geçip kocaman bir gardırop hazırladık.

My Rental Dress’in her geçen gün kendini yenileyen ve büyüyen elbise ve gelinlik koleksiyonu sayesinde artık söz, nişan, düğün, kına gecesi, davet ve mezuniyet gibi özel günlerinizde “Ne giyineceğim?” diye düşünmek zorunda kalmayacaksınız. Üstelik hem zamandan hem de cebinizden tasarruf edeceksiniz.

Online ve mağazadan kiralama seçeneklerimizle hayalleriniz size her zamankinden daha da yakın!

Yapmanız gereken çok basit: Elbiseni Seç, Kirala, Giy ve Geri Gönder!